Ulubione

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Wkład włąsny to suma pieniędzy, którą dealer lub producent (np. Audi) przeznaczy na umowę finansowania samochodu, taką jak osobisty zakup kontraktowy lub zakup na raty. Wniesienie wkładu własnego ma wpływ na zmniejszenie rat leasingowych oraz zmniejsza kwotę wykupu samochodu.
Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i firmowi. Wystarczy podesłać do nas konfiguracje swojego wybranego pojazdu, określić preferencje co do finansowania auta (wkład własny, okres, wykup). A my na podstawie Twojej konfiguracji wycenimy rabat na Twoje wymarzone auto.
Wszystkie samochody odbierane są u naszych autoryzowanych partnerów czyli w salonie samochodowym. Możemy również dostarczyć pojazd pod wskazany przez Ciebie adres.
To zależy czy wybrany przez Ciebie pojazd jest dostępny “od ręki” czy pod produkcje. W przypadku dostępnego pojazdu od ręki, kluczyki możesz odebrać nawet do 72h od momentu podpisania umowy. Jednakże w przypadku samochodu, który przygotowujemy pod produkcję, widełki czasowe wahają się w zależności od danej marki i może wynieść do 3 miesięcy.
Jak sama nazwa wskazuje, rabat flotowy przysługuje firmom, które z uwagi na pokaźną historię zakupową w salonach danych marek, może negocjować indywidualne warunki w celu masowego zakupu pojazdów. Firma Carsense.pl z uwagi na wieloletnie poruszanie się na rynku motoryzacji, wypracowała sobie największe rabaty flotowe na rynku, który chętnie go Tobie użyczy.
Carsense.pl jako firma specjalizująca się w sprzedaży samochodów klasy premium posiada również w swojej flocie samochody pod wynajmy długoterminowe, jednakże ta flota jest ograniczona do konkretnych modeli. Jeśli chciałbyś się umówić na jazdę testową, zawsze możesz zwrócić się do salonu samochodowego najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.
W przypadku klasycznego leasingu operacyjnego wykup pojazdu co do zasady jest obowiązkowy. Nie mniej jednak wiele zależy od konstrukcji samej umowy leasingowej. Niektórzy finansujący oferują możliwość zwrotu pojazdu na zakończenie leasingu. Jeżeli jednak finansowanie, którym jesteś zainteresowany nie zawiera możliwości zwrotu pojazdu na zakończenie umowy leasingowej – napisz do nas. Nasi eksperci przygotują dla Ciebie rozwiązania, w których wykup pojazdu nie będzie obligatoryjny.
Parametry umowy leasingu mogą być modyfikowane w trakcie jej trwania. Jeżeli chciałbyś wydłużyć okres finansowania, bądź zmodyfikować warunki ubezpieczenia pojazdu – napisz do nas. Nasi eksperci chętnie pomogą w przygotowaniu nowych warunków umowy.
Leasing konsumencki to alternatywa dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Współpracując z Carsense.pl możesz sfinansować wymarzony pojazd w formie leasingu jako osoba fizyczna. Wystarczy, że określisz parametry finansowe, a my przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Nie znalazłeś/aś samochodu dla siebie ?

Mamy dostęp do wszystkich modeli!