Ulubione

Poznaj Carsense

Twój osobisty konsultant motoryzacyjny.

Jeśli szukałeś partnera oferującego atrakcyjny rabat flotowy na samochody klasy premium, z możliwością rozszerzenia usług o finansowanie, ubezpieczenia oraz GAP, to jesteś we właściwym miejscu. Nasi autoryzowani partnerzy zapewnią Ci auto pod Twoją indywidualną konfigurację.

Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale z przyjemnością dostarczymy wybrany pojazd pod Twoje drzwi.

Dzięki pożądanym markom, takich jak BMW, Audi, Mercedes-Benz, Volvo, Land Rover czy Maserati, możemy dopasować ofertę wedle Twoich potrzeb. Jeśli jednak nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, w Carsense z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć konkretny model.

Mamy również swój dział finansów, w którym dostaniesz dostęp do jednych z najbardziej konkurencyjnych stawek. Dzieje się tak, ponieważ rozwinęliśmy stałe relacje z jednymi z najbardziej szanowanych instytucji pożyczkowych w Polsce. Jeśli jednak wolisz współpracować z własnym pożyczkodawcą, z przyjemnością się do tego dostosujemy.

Carsense działa na rynku samochodów klasy premium od 2 lat. W tym czasie stworzyliśmy zespół ludzi z pasją do aut tejże klasy ale również tych z najwyższej półki. Nasza kadra, pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. Odkryj całą naszą ofertę w zakładce Samochody.

Gwarancja

Gwarantujemy najkorzystniejsze warunki oraz stu procentowe zadowolenie.

Zaufany sprzedawca

Jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze ceny nowych aut na rynku.

Doświadczenie

Powstrzymujemy przed popełnianiem błędów i marnowaniem pieniędzy.

Nie znalazłeś/aś samochodu dla siebie ?

Mamy dostęp do wszystkich modeli!