Ulubione

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Właściciele samochodów klasy premium zazwyczaj potrzebują ubezpieczenia samochodu, które wykracza poza zwykłą polisę i będzie dopasowane pod indywidualne potrzeby. Ubezpieczenia szyte na miarę od Carsense, są specjalnie dopasowywane, aby ochronić Twoje finanse, gdy wydarzy się coś w nieprzewidzianego.

Polisy ubezpieczeniowe dla tych samochodów mogą być dość drogie, ale nadal istnieje kilka sposobów na obniżenie rocznej opłaty za polisę.

Jakie typy samochodów należą do kategorii samochodów luksusowych?

Cena nie jest jedynym czynnikiem decydującym o prestiżu samochodu. Inne czynniki obejmują:

  • Lepsza wydajność
  • Sprzęt wyższej jakości
  • Najwyższy komfort
  • Opinia publiczna
  • Stylizowany design
  • Najnowocześniejsza technologia
  • Światowe standardy produkcji

Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC/AC, popularne ubezpieczenia samochodowe obejmują majątek osób trzecich (wynikniętych z powodu pożaru czy kradzieżą) oraz ubezpieczenie kompleksowe. Ubezpieczenie samochodu od odpowiedzialności cywilnej nie jest zwykle zalecane właścicielom samochodów klasy premium, ponieważ nie obejmuje ono uszkodzeń samochodu z powodu wypadku. Możesz wybrać powszechną kompleksową polisę ubezpieczeniową samochodu, ale zazwyczaj nie zapewnia ona wszystkich dodatkowych dodatków, które możesz potrzebować.

Bardziej odpowiednią opcją ubezpieczenia samochodu klasy premium lub luksusowego może być ubezpieczenie auta “na miarę”. Tego typu polisy są zwykle oferowane przez ubezpieczycieli o ugruntowanej pozycji na rynku samochodów. Jednakże, z uwagi na nasze gałęzie kontaktów, możemy zapewnić Ci ubezpieczyciela, dostosowanego do Twoich potrzeb, który oferuje znacznie korzystniejsze polisy z atrakcyjnymi warunkami.

Jakimi zasadami się kierować ?

Jako właściciel samochodu klasy premium możesz wybrać dowolne ubezpieczenie. Warto jednak wziąć pod uwagę konsekwencje doboru nieodpowiedniego ubezpieczenia w razie wypadku. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na zmianę samochodu lub Twój samochód ma modyfikacje, które nie są objęte powszechnym kompleksowym ubezpieczeniem, najlepszym rozwiązaniem może być ubezpieczenie dopasowane na miarę Twoich potrzeb. Firma Carsense znajdzie odpowiednie ubezpieczenie i załatwi wszystkie formalności.

Gwarancja

Gwarantujemy najkorzystniejsze warunki oraz stu procentowe zadowolenie.

Zaufany sprzedawca

Jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze ceny nowych aut na rynku.

Doświadczenie

Powstrzymujemy przed popełnianiem błędów i marnowaniem pieniędzy.

Nie znalazłeś/aś samochodu dla siebie ?

Mamy dostęp do wszystkich modeli!